Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dormeo Aloe Vera (Ecocell пена)

5 000 МКД

Се продава од: Malena 14 јан. 17:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам два душека од Дормео, димензија 90х200, висина 18см, очувани, користени 2 години.
Цена од душек 5000,00.
Leaflet
Кон почеток