Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Edinecen krevet so dusek

2 000 МКД

Се продава од: Ljubomir Vuchkovski 31 јул. 11:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава кревет со душек (душекот е скоро нов и одлично сочуван) со димензии 100x200см.
Ljubomir Vuchkovski
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации