Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Fotelja na pustanje za sedenje i lezenje

1 500 МКД

Се продава од: Jasmina 07 јан. 19:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава добро сочувана фотеља која може да се спушти и да се користи како кревет за спиење.
Jasmina
075205657
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации