Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kreveti

0 МКД

Се продава од: aleksandar 15 септ. 16:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodavaat 5 dvospratni metalni kreveti so standardna dimenzija, idealni za moteli, hosteli, prenokista. Krevetite ne se koristeni.
aleksandar
078337565
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации