Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Detski krevet i skafce

10 000 МКД

Се продава од: Александар 16 септ. 17:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава детски кревет во розева боја со фиока и детско шкафче во розева боја.Цената не е фиксна.
Александар
071/267-295
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации