Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Spalna soba

50 ЕУР

Се продава од: Snezhe 01 јан. 15:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava:
Spalna soba za 10 000 den
(plakar so 6 vrati, lezaj, ogledalo so fioki i dve nadkasni).
Garnitura za sedenje za 4 000 den (dvosed, trosed i fotelja)
Detska soba za 9 000 den (dve golemi krevetchinja, biro i plakar)

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации