Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bracen krevet Itno

4 000 МКД

Се продава од: olivija georgievska 15 фев. 11:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Итно продавам брачен кревет - рамката е целата тапацирана, со се душек го продавам. душекот е турски висок со две лица. одлично е очуван. Сами треба да си обезбедите превоз и подигнување.ѓ
Цената е кревет со душек 4000 денари
olivija georgievska
077851522
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации