Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mebel i bela tehnika

0 МКД

Се продава од: Ana Azgour 22 окт. 11:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава мебел и бела техника користени само 1 година поради привремен престој во државата.

8,000 - Трокрилен плакар бел: 182 х 180 х 39

13,000 - Маса: 121 х 80 х 76 (масата се продолжува) со 6 столици

13,000 - Двосед: 145 х 73 (85) х 97

8,000 - Плакар со огледало: 121 х 198 х 53

18,000 - Кревет со душек: 196 х 208 х 70

9,000 - Машина за перење: 41 х 60 х 88

7,000 - Шпорет: 60 х 62 х 86
Ana Azgour
078-322-077
Leaflet
Кон почеток