Објавени: јан. 16 2022 10:13

Nov bracen krevet

МКД

Објавени: јан. 16 10:13
Прегледи: 60
Се продава нов брачен кревет од фирмта Elite Sofa со душек 160х200 од фирмата Per Dormire . Вкупна продажна цена 72000 , се продава на 50% попуст 36000 ден .
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
60
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078820444

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации