Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Спална соба

0 МКД

Се продава од: Sunchica Jordanoska 18 јан. 19:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава брачен кревет со душек, заедно со 2 натказни и ноќни ламби
димензии на душек: 180х200см
димензии на кревет тотал: 200х214см
Цена по договор
Sunchica Jordanoska
  Online
072205642


WhatsApp:
072205642
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации