Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

IZRABOTKA NA 3D PROEKT I MEBEL PO MERKA I NARACKA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Салон за мебел Дизајн МОДЕРНО Плус 20 јун. 02:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Салон за мебел „Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради)

Посетете ги идните -

"КРЕАТОРИ НА ВАШАТА ЗАМИСЛА"

Изработуваме мебел по нарачка:
* Кујни
* Дневен престој
* Спални соби
* Детски соби
* Канцелариски мебел
* По Ваш избор

Напомена: Запазување на договорениот рок за изработка според договореното!!!

БЕСПЛАТНО:
* идејно и проектно 3D решение
* достава до Вашиот дом
* Монтажа

ПРИ ИЗРАБОТКА НА ЦЕЛИОТ ПРОСТОР, СЛЕДУВА ПОПУСТ ОД 20%

ВРВЕН КВАЛИТЕТ, ПРЕПОЗНАТЛИВ СТИЛ, ПОВОЛНИ ЦЕНИ!!!

Ве очекуваме,

Ваш Дизајн МОДЕРНО +

*Проследете повеќе на facebook page: Салон за мебел Дизајн Модерно +

Контакт:
[email protected]
Tel. +3892/ 613 - 83 - 65
Mob.+38978/ 224 - 393
Салон за мебел Дизајн МОДЕРНО Плус
078/224-393
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации