Објавени: мај 17 2022 04:35

Krevet i mebel za spalna soba

Објавени: мај 17 04:35
Прегледи: 10
Се продава кревет и мебел за спална соба од квалитетно дрво (Редослед: Висина х Ширина х Длабочина) :
1. Кревет 120 х 178.5 х 207
2. Плакар 231 х 146 х 61
3. Мали фиокари (х2) 59 х 50 х 40
4. Огледало со Фиокари ( 2 фиокари) 76 х 50 х 40
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
10
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071237911

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации