Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mebel odlicno socuvan

0 МКД

Се продава од: Трпимир Денес 17:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам: лежај за спална 160х190, плакар во спална 255х(90-40-70 аголна)200, козметичко огледало и натказна, детски среветчиња 190х90, плакар за детска соба 250х106х55, кујна висечки елементи со вкупна должина 410 висина 90 со длабочина 30 и шанк со димензии 145х110х45 и клима уред Горење.
Трпимир
070/279-304
Leaflet
Кон почеток