Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Krevet lezaj GITARA

5 000 МКД

Се продава од: Филип 30 јан. 11:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава кревет/ лежај ГИТАРА. Ширина 1,20м, пуштен 1,45м. Должина 1,90м.
Филип
071340344
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации