Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Душеци Симпо

16 200 МКД

Се продава од: Jordanka 07 септ. 08:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам два нови неупотребувани душеци од Симпо, програма Наутилус со димензии 90х200см. Цената е 8.100 денари од душек.
Jordanka
071253730


WhatsApp:
071253730
Leaflet
Кон почеток