Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dvosed krevet

200 ЕУР

Се продава од: Јагода 18 фев. 15:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат 2 кревета со можност за пуштање.Креветите се речиси нови без оштетување.Изработени комбинација од еко кожа и платно кое може да се види убаво и на сликата.Цена по еден кревет 100 евра .
Јагода
075216180
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации