Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Krevet so dusek

0 МКД

Се продава од: Vaska 26 окт. 20:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава кревет со нов душек Д.200 Ш.90
Креветот е добро зачуван и со добар квалитет , исто така креветот има и фиока голема што може да се стави и душек во неа и да се користи како кревет.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Кон почеток