Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nad dusek Renew Eucaliptus 6cm 140*200

8 500 МКД

Се продава од: daniela 10 авг. 17:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Продавам нов неупотребуван над душек Дормео Еукалиптус со подарок анатомска перница.
Јадро од 6 см. Димензии 140*200. Сеуште под гаранција.
daniela
078270686
Leaflet
Кон почеток