Објавени: дек. 04 2021 12:49

Мебел за спална соба + лежај и лустер

ЕУР

Објавени: дек. 04 12:49
Прегледи: 305
Се продава мебел од спална соба заедно со кревет, душек и лустер.
Мајстор за демонтажа и пренесување на мебелот од спалната се извршува од страна на купувачот.

Цената е 200 евра и е фиксна.

Телефон: 071 335 201 - Миладин
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
305
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071335201

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации