Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROEKTIRANJE I PROIZVODSTVO NA MEBEL

0 ЕУР

Се продава од: ''MY PROJECT'' - Jovica 14 септ. 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
- IDEJNO RESENIE ZA VNATRESNO UREDUVANJE I PROEKTIRANJE NA MEBEL ZA VASIOT DOM,KANCELARIJA ILI LOKAL SO PONATAMOSNA REALIZACIJA VO SMISOL NA IZRABOTKA PO NAJPOVOLNI CENI I OD GOLEM ASORTIMAN NA VRVNI MATERIJALI!

-KUJNI ; KOMODI ; PLAKARI (LIZGACKI-VGRADNI I OBICNI) ; SPALNI ; DETSKI ; KLUB MASI ; HODNICI ; LEZAJI ; KOMPJUTERSKI BIROA ;KUPATILA; KANCELARISKI MEBEL; OPREMUVANJE NA LOKALI...I TN.

-OD IDEJA DO REALIZACIJA!

-JAVETE SE I UVERETE SE!
''MY PROJECT'' - Jovica
070-774-000
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации