Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Мебел

15 000 МКД

Се продава од: Милан Најдов 18 окт. 13:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Поради селидба се продаваат:
Два каучи ( Sumpo Vranje) - 5.000 денари (цена за двата)
Трпезариска маса со 6 столици (SloveniaLes) - 6.000 денари
Термоакомулациона печка 6 - 3.000 денари
Фрижидер (Gorenje) - 1.000 ден
Милан Најдов
070359527
Leaflet
Кон почеток