Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kujnski elementi

250 ЕУР

Се продава од: Vase 28 ноем. 15:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Итно се продава кујна, медијапан, високо-квалитетно изработена, со вграден електричен шпорет (комбиниралн со плин), умивалник и фрижидер. Може и одвоено, само кујнските елементи без вградените уреди, или обратно. Цената на кујнските елементи, без електричните уреди е 250 евра, додека се заедно со вградените елементи( шпорет, фрижидер) е 400 евра
Vase
 
070212784
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации