Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kujna nova nekoristena

500 ЕУР

Се продава од: Daniel 01 септ. 23:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava nova nekoristena kujna, so ili bez aparati. Izrabotena e od oplemeneta iverka i vlagootporna plotna. Gornite elementi se otvaraat na dopir i se so meko zatvaranje. Sadoperot e graniten. Belata tehnika e od Gorenje i e nekoristena i ima garancija. Kujnata e profesionalno izrabotena i nema maana. Se prodava komplet a moze i poedinecno.
-Gorni elementi 100 eur ( so aspirator 190 eur )
-Dolni elementi 300 eur ( so graniten sadoper 430 )
- Vgraden frizider 500 eur
- Polici 30 eur

Samo kujna bez sadoper i aparati (385 cm dolzina) 500 eur.

Aparariti :
Vgradliv frizider Gorenje 300 litra 177cm visina 370 eur
Aspirator Gorenje 430m3 protok 90 eur
Rerna i plotna Gorenje 520 eur
Graniten sadoper 130 eur
Komplet so aparati 1600 eur
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации