Објавени: апр. 04 2022 10:50

Kujnski elementi

МКД

МКД
Објавени: апр. 04 10:50
Прегледи: 775
Кујнски елементи - Шанк со фиоки - 155/86/85. Вагонетка - кујнски фиокар за садови со решетки - 150/40/57 см. Вагонетка - шкаф за садови со механизам -195/90/50
8.500 ден.
075 455 300
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
775
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075455300

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации