Македонски | Shqip | English |

Kujna+frizider+sporet

Се продава од: Ramiz 27 јан. 19:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Ѓорче Петров, Скопjе
Опрема : Кујнски мебел и опрема
Kujnata e soocuvana vo odlicna sostojba moze i so sporet i frizider moze i samo kujnata da se kupi :)
Нема посетени огласи
Кон почеток