Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Odlicno socuvana kujna

950 ЕУР

1 200 ЕУР

Се продава од: Elena 15 дек. 12:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava kujna so vkluceni aparati: frizider Gorenje, inox, vgradena rerna i ringli Gorenje i aspirator na izvlekuvanje Gorenje. Vkupna dolzina na kujnata e 320 cm. Izrabotena e od farban mediapan so bela boja so visok sjaj.
Moze i poedinecno samo aparati:
Frizider 200 EUR
Rerna i ringli 150 EUR
Aspirator 50 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации