Објавени: дек. 16 2021 08:00

Komplet kujna so sank i kujnski aparati

ЕУР

Објавени: дек. 16 08:00
Прегледи: 1855
Се продава како нова комплет кујна со шанк и елементи: Фрижидер Samsung (10 години гаранција), вградена машина за садови, плотна итн.

Користена 1.5 година
Се продава поради преуредување на станот.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1855
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070701114
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации