Објавени: мај 22 2022 01:32

Kujna komplet

МКД

МКД
Објавени: мај 22 01:32
Прегледи: 366
Продавам користена и одлично сочувана кујна. Димензии 2,80+0,80+1,40=5 метри(во основа).
Тел број 070219267 за повеќе информации после 17h.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
366
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070219267

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации