Македонски | Shqip | English |

Kujna

Се продава од: Tanja Ristova 07 јун. 15:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 1.300 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 МКД

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Опрема : Кујнски мебел и опрема
Se prodava kujna komplet so sudoper i cesma po cena od 12.000 den.
Vo komplet so sporet 15.000 den.
Kontakt telefon 070/414-658.
Нема посетени огласи
Кон почеток