Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

КВАЛИТЕТНА ИЗРАБОТКА НА МЕБЕЛ ЗА ДОМ И КАНЦЕЛАРИИ

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Салон за мебел Дизајн МОДЕРНО Плус 05 окт. 03:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Салон за мебел „Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради)

Посетете ги идните -

"КРЕАТОРИ НА ВАШАТА ЗАМИСЛА"

Изработуваме мебел по нарачка:
* Кујни
* Дневен престој
* Спални соби
* Детски соби
* Канцелариски мебел
* По Ваш избор

Напомена: Запазување на договорениот рок за изработка според договореното!!!

БЕСПЛАТНО:
* идејно и проектно 3D решение
* достава до Вашиот дом
* Монтажа

ПРИ ИЗРАБОТКА НА ЦЕЛИОТ ПРОСТОР, СЛЕДУВА ПОПУСТ ОД 20%

ВРВЕН КВАЛИТЕТ, ПРЕПОЗНАТЛИВ СТИЛ, ПОВОЛНИ ЦЕНИ!!!

Ве очекуваме,

Ваш Дизајн МОДЕРНО +

*Проследете повеќе на facebook page: Салон за мебел Дизајн Модерно +

Контакт:
info@dizajnmoderno-plus.com.mk
Tel. +3892/ 613 - 83 - 65
Mob.+38978/ 224 - 393

Салон за мебел Дизајн МОДЕРНО Плус
Салон за мебел „Дизајн МОДЕРНО +", ул. Сава Ковачевиќ бр.47 в лок. 4, нас. Кисела Вода (позади кулите Расадник, во новите згради) Посетете ги идните - "КРЕАТОРИ НА ВАШАТА ЗАМИСЛА" Изработуваме мебел по нарачка: * Кујни * Дневен престој * Спални соби * Детски соби * Канцелариски мебел * По Ваш избор Напомена: Запазување на договорениот рок за изработка според договореното!!! БЕСПЛАТНО: * идејно и проектно 3D решение * достава до Вашиот дом * Монтажа ПРИ ИЗРАБОТКА НА ЦЕЛИОТ ПРОСТОР, СЛЕДУВА ПОПУСТ ОД 20% ВРВЕН КВАЛИТЕТ, ПРЕПОЗНАТЛИВ СТИЛ, ПОВОЛНИ ЦЕНИ!!! Ве очекуваме, Ваш Дизајн МОДЕРНО + *Проследете повеќе на facebook page: Салон за мебел Дизајн Модерно + Контакт: info@dizajnmoderno-plus.com.mk Tel. +3892/ 613 - 83 - 65 Mob.+38978/ 224 - 393
Посетете ја нашата продавница
Ул. Сава Ковачевиќ бр. 47 в лок. 4, Кисела Вода Прикажи на мапата
078/224-393
https://www.facebook.com/mebel.dizajnmoderno
Салон за мебел Дизајн МОДЕРНО Плус
078/224-393
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации