Оглас од претпријатие Објавени: авг. 03 2022 06:55

Izrabotka na mebel so idejno resenie

Објавени: авг. 03 06:55
Прегледи: 3235
-izrabotka na sekakov vid mebel
FIRMA
-besplatna podgotovka na 3d crtez
-pri izrabotka na celiot prostor sleduva popust 0d 20%
Ravotno vreme sekoj den od 8 do 20h
napomena;zapazuvanje na dadeniot rok
so predhodno sklucen pismen dogovor
izrabotka so blum okov
mail; tra.ivan@yahoo.com
poveke sliki na
facebook-dinamic dizajn mebel
direkten link za fb podole
tel;072/252-590
Опис на линк

Dinamic Dizajn Mebel

IZRABOTKA NA SEKAKKOV VID NA MEBEL SO IDEJNO RESEnie
Podgotovka na 3Dcrtezi besplatno
-pri izrabotka na celiot prostor sledi popust od 20%


Ivan 072/252-590
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

IZRABOTKA NA SEKAKKOV VID NA MEBEL SO IDEJNO RESEnie
Podgotovka na 3Dcrtezi besplatno
-pri izrabotka na celiot prostor sledi popust od 20%


Ivan 072/252-590
072252-590
3235
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 550 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072-252-590

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации