Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MIKI DIZAJN KUJNI PLAKARI KOMODI DETSKI SOBI I DR

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Pc Laptop Servis Miki 24 дек. 15:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
MIKI DIZAJN SKOPJE

BRZA I PROFESIONALNA,KVALITETNA IZRABOTKA PO MERKA NA:

-KUJNI OD MEDIJAPAN,LAMINAT IVERKA VO SITE BOJI. SO MEKO ZATVARANJE KIPERI I DR.

-PLAKARI: AMERICKI,OBICNI OD IVERKA I MEDIJAPAN VO SITE BOJI

-KOMODI OBICNI I TV KOMODI


-DETSKI SOBI VO SITE BOJI. I DR.

POVELETE I UVERETE SE DEKA SME NAJDOBRI MAJSTORI.

TEL:070/350-422, 071/856-616
Pc Laptop Servis Miki
070350422 , 071856616
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации