Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Komplet kujna so aparati povolno

1 800 ЕУР

Се продава од: Janev Boro 25 јан. 20:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Prodavam kujna, celosno socuvana so komplet aparati (frizider gorenje, sporet gorenje, aspirator, mijalnik, masina za sadovi beko).
Dimenzija na kujnata: 5 m.

Janev Boro
071271420
Кон почеток