Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Masicka od bukovo drvo

4 000 МКД

Се продава од: Ѓоко 27 авг. 13:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Димензии 75x71
Буково дрво
Ѓоко
078696897
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации