Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bela masa za vo dnevna

4 000 МКД

Се продава од: Ivona 19 мај 16:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Vo odlicna sostojba bez grebnatini, 3 godini stara, so zastitno staklo.
Ivona
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации