Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ekstra ceni na masi

Се продава од: Vesna 10 дек. 20:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Се продаваат две маси-тркалезна трпезариска средна големина со стакло и мала тркалезна со стакло за во дневна соба;пердиња за во детска соба -розево ,бордо драпери ,усисивач на вода со мал дефект и др.
Leaflet
Кон почеток