Македонски | Shqip | English |

Stilska masa izrabotena od drvo so 8 stolici

Се продава од: Marija 14 јун. 13:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 2.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

350 ЕУР   500 ЕУР

Локација: Битола
Опрема : Маси и Столици
Масата е изработена од дрво и е црна боја лак, горниот дел е стакло црно. Има 2 столици-фотеља и 6 обични столици.
Нема посетени огласи
Кон почеток