Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trpezariska masa so stolovi

12 000 МКД

Се продава од: Гоце 03 фев. 23:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Се продава трпезариска маса со шест столци. Изработени се од дрво.
Гоце
071/574-500
Кон почеток