Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BANKET MASI I STOLICI POPUST 20%

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО 19 мај 19:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
BRACNI KREVETI DE LUKS 0 MKD
BANKET STOLICI 0 MKD
BRACNI I EDINECNI KREVETI 0 MKD
KREVETI NA SPRAT FENIKO 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
ФИРМА ФЕНИКО 2000 ОД 2017г ВО СВОЈАТА ПРОИЗВОДНА ПРОГРАМА ВОВЕДЕ И ПРОИЗВОДСТВО НА БАНКЕТ МАСИ ВО СИТЕ ДИМЕНЗИИ.МАСИТЕ СЕ ПРОИЗВЕДУВААТ ВО СТАНДАРДНИ ДИМЕНЗИИ,МАСИТЕ СЕ ПРИЗВЕДУВААТ СО РАСКЛОПУВАЊЕ НА НОЗЕТЕ
ЗА ЦВРСТИНАТА И ДИЗАЈНОТ НА МАСИТЕ УВЕРЕТЕ СЕ АКО НЕ ПОСЕТИТЕ
ОВИЕ МАСИ СЕ КОРИСТАТ ЗА ГОЛЕМИ РЕСТОРАНИ ЗА СВАДБИ,БАНКЕТИ И СЛ.
ПОКРАЈ БАНКЕТ МАСИТЕ ФИРМА ФЕНИКО ПРОИЗВЕДУВА И БАНКЕТ СТОЛИЦИ ВО ПОВЕКЕ
ДИЗАЈНИ 078/236 990 078/263 044
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран. Основана е во 1998год и се занимава со производство на елементи од ковано железо: - дворни огради, огради за тераси, училишта, како и брачни и единечни кревети изработени од ковано железо. Точната локација на фирмата се наоѓа на излезот од Општина Богданци, во непосредна близина на Спортската сала и фудбалското игралиште Вардарски.
Посетете ја нашата продавница
Каменот бб Прикажи на мапата
078/236990 -078/263044-
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
078/236990 -078/263044
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
TENDI NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI 0 MKD
KREVETI NA SPRAT FENIKO 0 MKD
GARNITURI  PO PROMOTIVNI CENI 0 MKD
NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации