Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BANKET STOLICI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО Вчера 18:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
BRACNI KREVETI DE LUKS 0 МКД
KREVETI NA SPRAT FENIKO 0 МКД
BRACNI I EDINECNI KREVETI 0 МКД
BANKET MASI I STOLICI POPUST 20% 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
ЈУЛИ 2020 ФИРМА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ПРОМОВИРА НОВ ПРОИЗВОД ОД СВОЈАТА ПРОИЗВОДНА ПРОГРАМА.А ТОА СЕ БАНКЕТ СТОЛИЦИ,СТОЛИЦИТЕ СЕ ПРОИЗВЕДУВААТ ВО РАЗНИ БОИ И ДИЗАЈНИ ПО ЖЕЛБА НА КУПУВАЧОТ,ОВИЕ СТОЛИЦИ СЕ НАМЕНЕТИ ЗА РЕСТОРАНИ.САЛИ ЗА СВАДБИ,САЛИ ЗА КОНФЕРЕНЦИИ И СЛ.
ИСТО ТАКА ФИРМАТА ПРОИЗВЕДУВА И РАЗНИ ТИПОВИ НА МЕТАЛНИ СТОЛИЦИ И МАСИ.КОИ СЕ ВО ПРИЛОГ НА ОВА ПОНУДА
КОМПЛЕТ ПРОГРАМАТА НА ФИРМА ФЕНИКО 2000 МОЖЕТЕ ДА ЈА ВИДИТЕ НА facebook: feniko milco--- web strana:feniko2000.mk
ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ:
078/236 990 - 078/263 044
E-mail: [email protected]
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
Фенико 2000, се наоѓа во прекрасната Општина Богданци, во источниот дел на Гевгелиско-валандовската котлина, на патот помеѓу Гевгелија и Дојран. Основана е во 1998год и се занимава со производство на елементи од ковано железо: - дворни огради, огради за тераси, училишта, како и брачни и единечни кревети изработени од ковано железо. Точната локација на фирмата се наоѓа на излезот од Општина Богданци, во непосредна близина на Спортската сала и фудбалското игралиште Вардарски.
Посетете ја нашата продавница
Каменот бб Прикажи на мапата
078/236990 -078/263044-
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
078236990 - 078263044
ФЕНИКО2000 ДООЕЛ МИЛЧО
GARNITURI  PO PROMOTIVNI CENI 0 МКД
BRACNI I EDINECNI KREVETI 0 МКД
TENDI NASTRESNICI ZA AVTOMOBILI 0 МКД
BANKET MASI I STOLICI POPUST 20% 0 МКД
Кон почеток