Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masa i stolici

7 500 МКД

Се продава од: Simona 18 јул. 01:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodavaat novi masa i 4 stolici za vo dvor ili tarasa. Novi ne koristeni! Kupeni mnogu poskapo
Кон почеток