Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se iznajmuvaat konjopoi, sankerki, visoki barski masi

200 МКД

Се продава од: Boban 15 септ. 00:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кичево
Се изнајмуваат коњопои, високи барски маси за секакви свечености и забави (свадби, родендени, матурски, кетеринг настани и друго). Коњопоите се со висина од 110cm ,дијаметар на круг 65cm. За минимум 4 коњопои доставата е бесплатна низ цело Кичево.
Цена: - коњопој 200ден.
Вкупно имам 12 коњопои.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации