Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodavaat Masi i stolici

4 000 МКД

Се продава од: Trajce 18 окт. 16:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Крушево
Se prodavaat masi i stolici za vo restoran dobro socuvani vo ispravna sostojba
Kompet 1 masa 4 stolici = 4000denari
Leaflet
Кон почеток