Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodava se trpezariska masa I 6 stola

0 МКД

Се продава од: Dijana Atanasovska 05 окт. 07:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Prodava se trpezariska masa 180×90 medijapan visok sjaj I 6 stola eko koza.Dobro socuvani..
Dijana Atanasovska
072209534
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации