Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov kancelariski stol Liftomat

7 000 МКД

Се продава од: Иван Илиев 28 јул. 13:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
СТОЛОТ Е НОВ, НЕКОРИСТЕН
Димензии: Должина: 60 cm x Ширина: 54 cm x Висина: 110-120 cm.
Височина на седење: 46-56 cm
Издржливост: до 120 кг.
Боја: Црно-сива.

Изработен од висококвалитетна црна PU еко-кожа како основа во комбинација со сива боја. Вклучени раконаслони кои се тапацирани на горниот дел.

Овој канцелариски стол, кој спаќа во групата лифтомати, нуди комфорт и целосна потпора на грбот и главата.

Столот се подесува во висина, има висококвалитетни тркалца, со кои столот се движи во сите наоски; има ротациона опција-се врти во круг; и грбниот наслон се навалува на назад, или може да се подеси во статична-неподвижна позиција.
Иван Илиев
074 607 123
Leaflet
Кон почеток