Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stolovi od Hotel Ohrid

900 МКД

Се продава од: Stefan Денес 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Се продаваат столови користени во хотел во Охрид. Во одлична состојба, тапацирани во 2019 година.
Цена на стол :800 денари
Цена на наметка : 200 денари
Цена комплет : 900 денари
Leaflet
Кон почеток