Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stolici so mnogu dobar kvalitet i dobro zacuvani

800 МКД

Се продава од: Hristijan 22 ноем. 10:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Прилеп
Се продаваат столици со многу добар квалитет и добро зачувани.

300 парчиња - цена за 1 парче 800 мкд
Hristijan
078407610
Кон почеток