Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Inventar za kafana kafe bar

Се продава од: марија Вчера 05:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
се продаваат шанкерски столчиња бука 900ден.
тапацирани 850 ден.
маси 120x80 2000ден.
округли мермерни маси 1800ден.
столици ниски 1000 ден.
за повеќе информации јавете се во било кое време
марија
070 268 123
Кон почеток