Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trpezariska masa i malo masice

16 000 МКД

Се продава од: .... 23 мај 20:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продава трпезариска маса и мало масиче скроз нови купени од Шипад
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации