Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Trpezariski masi

1 500 МКД

Се продава од: Чедомир Стојковски 23 ноем. 07:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Продавам 4 (може и шест) добро сочувани трпезариски столици изработени од чисто дрво, малку користени за цена од 1500 ден./ столица
Чедомир Стојковски
71228475
Leaflet
Кон почеток